strefa t
kosmetyki dla skóry mieszanej

tworząc dermokosmetyki tołpa.® dermo face strefa t myśleliśmy o normalizacji wydzielania sebum, zapobieganiu błyszczeniu się skóry i nawilżaniu. Dla ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

strefa T nie jest nazwą strefy geograficznej ani ekonomicznej, tylko dotyczy pielęgnacji skóry mieszanej. Literę T tworzą razem czoło, nos i broda. To partie, które najbardziej się świecą i produkują dużą ilość sebum. W przeciwieństwie do suchych policzków, dających uczucie ściągnięcia.

jak rozpoznać skórę mieszaną

zarówno skóra mieszana jak i tłusta charakteryzują się nadmierną aktywnością gruczołów łojowych. Dotyczy to twarzy, dekoltu oraz pleców. W przypadku skóry mieszanej nadmiar sebum ogranicza się do czoła, nosa i brody tzw. strefy T, gdzie widoczne są zaskórniki, rozszerzone pory i błyszczenie. Pozostałe partie twarzy mają tendencję do przesuszania. Skóra tłusta poza strefą T odznacza się również nadmiarem sebum w pozostałych partiach twarzy oraz dekolcie i plecach. Atutem skóry mieszanej i tłustej jest późniejsze pojawienie się zmarszczek.

pielęgnacja mieszanej skóry
bestsellery dla skóry mieszanej
oczyszczanie
żel do mycia twarzy
pielęgnacja
matujący krem do twarzy
pielęgnacja uzupełniająca
serum matujące
maska matująca z glinkami
dobre kosmetyki matujące

efekty działania dermokosmetyków strefa t zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.