Tołpa, mała wielka pielęgnacja

kupuj mniej

kupuj mniej to nasze hasło wywoławcze. Idea przewodnia, którą chcemy się dzielić. I do której chcemy przekonywać. Dlatego będziemy tutaj publikować teksty. Pomysły. Obserwacje. Jak najwięcej patentów na. Jak najmniej krytyki. Nawet jeśli wiele rzeczy nam się nie podoba. Bo sami także próbujemy.

interesuje nas działanie. I konkretne pomysły. Jak cieszyć się z własnego towarzystwa. Jak powoli zjeść coś zdrowego. Jak spędzać mniej czasu w sklepach. Lub jak zorganizować przestrzeń w domu.

chcemy umieć mądrze wybierać. Mieć mniej. Oszczędzać. Ale nie na czarną godzinę. Tylko po to, żeby mieć więcej wolnego czasu, przestrzeni czy myśli. 

dla siebie.

przeczytaj jak

jak kupować mniej?

jak kupować mniej?

mniej

stworzyliśmy przewodnik, by podzielić się z Wami naszą wiedzą na temat mądrego kupowania i tego, jak uniknąć późniejszych rozczarowań.

więcej
będę robić nic

będę robić nic

mniej

wyobraźmy sobie, że nasze ciało to tablica, a nasze myśli to karteczki „post it”. Tysiąc myśli na minutę, szybkie tempo, wielość ludzi, miejsc, obowiązków, zobowiązań. Gdybyśmy chcieli zebrać wszystkie nasze myśli z jednego dnia i nakleić je na tablicy, stalibyśmy się żółtymi papierowymi stworami.

więcej
chór

chór

felietony

15 felieton Marka Kocota "małą łyżeczką"

więcej
usługa teatralna

usługa teatralna

felietony

12 felieton Marka Kocota "małą łyżeczką"  

więcej
parasol

parasol

felietony

13 felieton Marka Kocota "małą łyżeczką"  

więcej
czułe słówka

czułe słówka

filmy

wiemy, że najpierw trzeba poznać swoją skórę, by zapewnić jej odpowiedni plan pielęgnacji. Nie warto przecież zadręczać jej nieodpowiednimi kosmetykami. A Wy znacie już swoja skórę?

więcej
dobry plan działania

dobry plan działania

wolniej

wstać, umyć się, wyjść, zjeść śniadanie, pracować, iść na zakupy, spotkać się ze znajomymi, wyjść do kina, odwiedzić babcię, posprzątać, wyrzucić śmieci. Wiele czynności, a tak mało czasu.

więcej
300 sekund

300 sekund

filmy

300 sekund wystarczy, by zadbać o swoją skórę kompleksowo. Proste, prawda? 

więcej
podróżowanie za grosze

podróżowanie za grosze

wolniej

zastanawiałeś się może, jak przemierzyć cały świat, najtańszym kosztem? My tak.

więcej
mądre prezenty

mądre prezenty

mniej

prezenty. Kto nie lubi ich dostawać? Cieszą oko i przynoszą wiele radości. Ale nie zawsze. Te nietrafione są kłopotem, z którym nie wiemy co zrobić. Najczęściej odkładamy go na dno szafy lub podajemy dalej. Nasze niezadowolenia może zdradzić jednak uśmiech i krótkie: dziękuję, nie trzeba było.

więcej
mądre wychowanie

mądre wychowanie

wolniej

zadanie wymagające zaangażowania i precyzji. Nie jeden rodzic na pewno zadawał sobie pytanie: czy dobrze wychowuje swoje dziecko? My wiemy, że to pytanie bez uniwersalnej odpowiedzi.

więcej
meble nie na wymiar

meble nie na wymiar

mniej

zakupy mebli do domu - ciężka sprawa. Przeglądanie dziesiątek katalogów, bardzo podobnych do siebie produktów. I wszystko w stresie.

więcej
 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

miło, że nas odwiedzasz.
Pozostańmy w kontakcie.

na pierwsze zakupy otrzymasz prezent
- zestaw naszych mini produktów
o wartości 26,97 zł.

  • pl
  • eng
  • zobacz
    nasz katalog
  • zobacz
    nasz katalog
  • polski
  • angielski