men
dermokosmetyki dla mężczyzn

tołpa:® dermo men stworzyliśmy dla mężczyzn wymagających, którzy chcieliby wiedzieć co kupują i mieć pewność, że ich dermokosmetyk to dobra inwestycja.

czy męska skóra potrzebuje upiększania? Niekoniecznie. A czy potrzebuje pielęgnacji? To już zupełnie inna historia. Wiemy, że kosmetyki dla mężczyzn to temat drażliwy. Ale postanowiliśmy pokazać, że ich używanie to czynność tak naturalna jak mycie zębów. Dla kogo? Dla mężczyzn, którym się chce – wyglądać dobrze, czuć się świeżo, nie koncentrować się na problemach skóry, a na swoim hobby. To nie kosmetyki dla mężczyzn są niemęskie – to niezadbana skóra odejmuje męskiego charakteru.

dlatego stworzyliśmy dermokosmetyki tołpa:® dermo men po to, żeby zadbać o Waszą skórę i żebyście już nie musieli się o nią martwić. Mamy nadzieję, że to dobry powód do uśmiechu.

współczesny, dobrze wyglądający mężczyzna nie tylko dba o ciało i potrafi mieć z tego radość. Zdarza mu się również (dwa razy dziennie) zdjąć z półki kupiony wcześniej kosmetyk i go użyć. Reszta to kwestia osobowości.

efekty działania dermokosmetyków men. zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

dlaczego mężczyźni powinni używać innych kosmetyków niż kobiety
kremy do brody i zarostu
balsam-żel do twarzy z zarostem i brodą
kosmetyki dla wrażliwej skóry mężczyzn
łagodzący balsam po goleniu bez alkoholu
matujące kosmetyki dla mężczyzn
głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy
nawilżające kosmetyki dla mężczyzn
intensywnie nawilżający wodny żel,
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki nawilżające dla mężczyzn