stomatologic,
sensitive.

łagodząca pasta do mycia zębów, 75 ml

9,99 zł

koszty dostawy
 1. kurier DPD
  od 9,52 zł
 2. kurier Pocztex 48h
  od 9,16 zł
 3. paczkomaty InPost
  od 9,30 zł
 4. zamówienia od wartości 99 zł
  0,00 zł
nasz kosmetyk
 • przeciwdziała nadwrażliwości zębów i dziąseł
 • łagodzi dolegliwości związane z nadwrażliwością u 86,7% badanych
 • skutecznie oczyszcza zęby u 90% badanych
Dowiedz się więcej
wróć do kosmetyku zobacz całą linię
opis kosmetyku

łagodzi dolegliwości wywoływane przez nadwrażliwość zębów i dziąseł. Wzmacnia szkliwo i regeneruje dziąsła. Przeciwdziała powstawaniu nadwrażliwości. Łagodnie oczyszcza dzięki niskiemu współczynnikowi ścieralności i działa przeciwpróchniczo. Zapobiega rozwojowi płytki nazębnej i bakterii. Zapewnia właściwą higienę jamy ustnej i długotrwale odświeża.

niewielką ilość pasty nanieś na szczoteczkę do mycia zębów z miękkim włosiem. Myj zęby przez 2-3 minuty kolistymi i wymiatającymi ruchami w kierunku od dziąseł ku koronie. Następnie wypłucz ciepłą wodą. Stosuj regularnie przynajmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku.

torf tołpa ®, fluorek sodu (zawartość fluoru 1450 ppm F-), azotan potasu, hydroksyapatyt, chlorek cetylopirydyniowy.

być może niektóre nasze składniki posiadają zagadkowe nazwy. Ale prawda jest taka, że żaden z nich nie znalazł się tutaj przypadkowo. I z tego jesteśmy dumni.

składniki (INCI)


Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Potassium Nitrate, Glycerin, Tricalcium Phosphate, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Aroma, Peat Extract, Sodium Fluoride, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide.

Opinie klientów.
wróć do kosmetyku