roscal
dermokosmetyki na naczynka

tworząc dermokosmetyki tołpa:® dermo face, rosacal myśleliśmy o właściwej pielęgnacji skóry wrażliwej, z rozszerzonymi naczynkami i zaczerwienieniami. Dla promiennej, ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

skórze naczyniowej szkodzi prawie wszystko. Mróz, ciepło, wiatr, słońce, klimatyzacja, ogrzewanie, stres, używki. Pozostaje więc do wyboru: albo życie w skafandrze, albo pielęgnacja, która zredukuje nadwrażliwość i wzmocni naczynia krwionośne.

efekty działania dermokosmetyków rosacal zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

skóra z rozszerzonymi naczynkami

łatwo ulega zaczerwienieniu w odpowiedzi na bodźce środowiskowe (wiatr, słońce, mróz, ciepło, różnica temperatur), emocjonalne czy też ostre i gorące potrawy. Te zaczerwienienia to trwale rozszerzone naczynia włosowate o nadmiernej reaktywności, prześwitujące przez naskórek. Okresowe zaczerwienienia pojawiające się na policzkach i nosie, z czasem i bez odpowiedniej pielęgnacji mogą się utrwalić w postaci rumienia, a nawet przekształcić w trądzik różowaty.

pielęgncja skóry naczynkowej
skóra naczynkowa
pielęgnacja na dzień
wzmacniający krem łagodzący, LEKKI, DZIEŃ, SPF 10
krem na noc
wzmacniający krem regenerujący
maski dla skóry naczynkowej
wzmacniająca maska-opatrunek
skuteczne kosmetyki na naczynka

efekty działania dermokosmetyków rosacal. zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.