Profesor Tołpa

profesor tołpa

Nazwa tołpa nie została przez nas wymyślona w trakcie gorącej dyskusji. Ani burzy mózgów. To nazwisko profesora, bez którego nie byłoby naszych kosmetyków. Jest on dla nas autorytetem.

Stanisław Tołpa na uniwersytet zawsze przybywał punktualnie. Szedł ubrany w garnitur. Pełen energii. Nie jeździł samochodem, chociaż posiadał prawo jazdy. A sale, w których prowadził wykłady z biologii, były wypełnione po brzegi zanim jeszcze zaczął mówić. Studenci go uwielbiali. Bo tylko on uczył ich tego, jak wytrwale dążyć do celu. Przekonywał, że nigdy nie należy się poddawać. Opowiadał również o swoim największym marzeniu - ekstrakcie z torfu o wyjątkowych, regenerujących właściwościach.

Pomimo wielu niepowodzeń Stanisław Tołpa nigdy nie zmienił się w chłodnego, sceptycznego profesora, który przed codziennymi problemami chowa się za naukową terminologią. Chciał być blisko ludzi. Poświęcał cały swój czas, by pomóc sobie i innym. Dzięki niezwykłej determinacji, po wielu latach badań udało mu się stworzyć wreszcie wymarzony ekstrakt z torfu. Podstawowy składnik naszych kosmetyków, który wzmacnia odporność, przyspiesza regenerację organizmu i poprawia kondycję skóry.

ps kiedy mówimy “mała wielka pielęgnacja” mamy na myśli codzienne, drobne, ale przemyślane czynności, bo uważamy, że suma małych rzeczy daje duży efekt.