hydrativ
dermo face hydrativ

tworząc dermokosmetyki tołpa.® dermo face hydrativ myśleliśmy o właściwej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet odwodnionej i suchej. Dla promiennej, ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

wbrew powszechnej opinii skóra odwodniona to nie to samo, co skóra sucha. Najkrócej mówiąc: odwodnionej brakuje nawilżenia, a suchej natłuszczenia i nawilżenia. Stworzyliśmy dermokosmetyki, które przede wszystkim hamują ucieczkę wody ze skóry.

czym charakteryzuje się skóra odwodniona

odwodnienie skóry jest stanem przejściowym, który można wyeliminować. Charakteryzuje się czasowym ubytkiem lub niedoborem składników nawilżających występujących w naskórku, powszechnie zwanych NMF (natural moisturizing factor), który składa się m.in. z aminokwasów, soli kwasu piroglutaminowego, kwasu mlekowego i mocznika. Brak odpowiedniego poziomu nawilżenia sprawia, że skóra staje się cieńsza, delikatniejsza i szybciej mogą pojawiać się na niej zmarszczki. Każdy rodzaj skóry może ulec odwodnieniu.

jakie kosmetyki dla skóry odwodnionej
nawilżające kosmetyki do demakijażu
nawilżający płyn micelarny do demakijażu
nawilżający krem do twarzy na dzień
nawilżający krem łagodzący, BOGATY, DZIEŃ, SPF 10, 40 ml
nawilżający krem do twarzy na noc
nawilżający krem-maskac
nawilżające maski do twarzy
nawilżająca maska do twarzy
dobre ki skuteczne kosmetyki do twarzy

efekty działania dermokosmetyków hydrativ. zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.