dla kogo jesteśmy

dla kogo jesteśmy

dla kobiet które trzy razy pomyślą, zanim coś kupią. Niektórzy powiedzą, że nie ma takich kobiet. My wiemy, że są.

to kobiety, które uważają, że mniej znaczy więcej. To kobiety, które wolą się czegoś dowiedzieć, niż ulegać niesprawdzonym opiniom. Jeśli mają wolny czas, łapią oddech. Zakupy robią wtedy, gdy czegoś potrzebują. Słowo „buszować” kojarzy im się z półką z filmami. Albo książkami. A słowo „pielęgnacja” z czymś nieskomplikowanym. Codziennym. Pozytywnym. Bo lubią o siebie dbać i robią to z przyjemnością.

ich łazienka jest raczej miejscem odpoczynku, niż wystawą kosmetyków. Są dociekliwe i są z tego dumne. Przewracają kartkę, gdy czytają kolejne niezrozumiałe opisy kosmetyków. Śmiało pytają o próbki zanim kupią coś nowego. Potrafią podkreślić swoje zalety, ale wygląd nie jest ich obsesją.

są wymagające. Świadome siebie. Nie zadowalają się byle czym. I lubią poczucie, że dobrze coś dla siebie wybrały.

do tej pory wszystkie teksty o kosmetykach dla mężczyzn były nudne. Czy jest więc sens, żeby pisać kolejne? My wiemy, że tak.

bo tak się składa, że nasze kosmetyki i ich opisy są dla mężczyzn. A nie odwrotnie. Dla mężczyzn, którzy używają słowa „metro”, gdy mają na myśli środek komunikacji w dużym mieście. I tyle. Którzy chcą myśleć o sobie jako „nowoczesnych, dobrze wyglądających facetach”. I myślą.

jeśli mają czas, dbają o siebie. Sama woda i mydło po prostu im do tego nie wystarczają. Dla mężczyzn, którzy wiedzą, że to, jak wyglądają, wpływa na to, jak żyją. A ich twarz bywa czasami ich wizytówką. Używanie kosmetyków jest dla nich oczywiste, ale nie muszą o tym rozmawiać. Oni wolą coś przeczytać, zrozumieć i potem sprawdzić.

to mężczyźni, którzy są wymagający, praktyczni i wolą wiedzieć więcej niż mniej. Także o kosmetykach. Bo nie mają w zwyczaju zadowalać się byle czym.