o marce tołpa.

Tym, co nas wyróżnia, jest unikalny ekstrakt z torfu. Nazywamy go torfem tołpa® i wzbogacamy nim nasze kosmetyki. Tworzymy je z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy nie chcą wybierać pomiędzy skutecznością, naturalnością a bezpieczeństwem. Wiemy, że można te wszystkie korzyści zamknąć w pojedynczym opakowaniu kosmetyku. I robimy to od wielu lat.

Jasne, że staramy się być ekologiczni i dbamy o to, aby w miarę możliwości opakowania pochodziły z materiałów z recyclingu i w całości nadawały się do powtórnego przetworzenia. Równie ważna jest dla nas skuteczność. Opracowując poszczególne receptury, wykorzystujemy regenerujące właściwości torfu i borowiny.

Nieustannie doskonalimy receptury, aby nasze kosmetyki dawały jeszcze lepsze efekty. Bazujemy na innowacyjnych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego i ekstrakcie z torfu, o udowodnionym, dobroczynnym działaniu na skórę. Potwierdzamy skuteczność naszych kosmetyków w badaniach aparaturowych i aplikacyjnych. Dbamy o to, aby nasze opakowania nie tylko na długo zabezpieczały kosmetyk, ale też były przyjazne środowisku. Dla większości naszych produktów wybraliśmy aluminiowe tuby, dzięki czemu kosmetyki dłużej zachowują swoje działanie, a tuby można poddawać recyclingowi w nieskończoność.

Przykładamy niezwykłą uwagę do tego, aby nasze kosmetyki były przebadane alergologicznie, bo mamy świadomość, że nie każda skóra dzielnie toleruje wszystkie składniki. Żaden z nich nie znalazł się tu przypadkowo, każdy pełni określoną funkcję. Nie zależy nam na wydłużaniu opisu na odwrocie opakowania, żeby wyglądało lepiej. To skóra powinna wyglądać lepiej. Dzień po dniu.


dla kogo jesteśmy

dla kogo jesteśmy

dla kobiet, które stawiają jakość na pierwszym miejscu.

To kobiety, które wolą się czegoś dowiedzieć, niż ulegać niesprawdzonym opiniom.

Wiedzą, że w codziennej pielęgnacji mniej znaczy więcej. Dlatego słowo „pielęgnacja” kojarzy im się z czymś nieskomplikowanym. Pozytywnym. Bo lubią o siebie dbać i robią to z przyjemnością.

Są dociekliwe i są z tego dumne.

Potrafią podkreślić swoje zalety, ale wygląd nie jest ich obsesją. Dobrze czują się w swoim ciele.

Są świadome siebie. Wymagające i nie zadowalają się byle czym. I lubią poczucie, że dobrze wybrały coś dla siebie.

dla mężczyzn, którym używanie kosmetyków nie odbiera poczucia męskości.

Dla tych, którzy uważają, że dbałość o swoje ciało nie kończy się na wizycie w siłowni.

Dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą. Czytają etykiety i weryfikują działanie kosmetyków.

Nie idą na kompromisy, kiedy nie jest to konieczne. Również przy zakupie kosmetyków. Bo nie mają w zwyczaju zadowalać się byle czym.