relift
dermokosmetyki przeciwzmarszczkowe 45+

tworząc dermokosmetyki tołpa:® dermo face, relift 45+ myśleliśmy o pielęgnacji skóry wrażliwej, ze zmianami w proporcjach twarzy i zmarszczkami. Dla ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

kiedy mówimy relift mamy na myśli sprężystość. Czyli pielęgnację, która poprawia rysy twarzy i ją liftinguje. Żeby każdego dnia, krok po kroku poprawiać gęstość skóry oraz odpowiednio ją regenerować.

skóra z widocznymi zmarszczkami

w skórze po 45 roku życia następuje przyspieszone zanikanie kolagenu i elastyny z powodu obniżającego się poziomu hormonów żeńskich: estrogenów i progesteronu oraz stopniowy zanik podskórnej tkanki tłuszczowej. Skóra traci jędrność i sprężystość, staje się cieńsza i bardziej sucha. Pojawiają się zmarszczki grawitacyjne, jak bruzda nosowo-wargowa i zapoczątkowana zostaje zmiana owalu twarzy. Skóra zaczyna wiotczeć, opadają kąciki oczu i ust oraz linia żuchwy, przez co zmieniają się rysy twarzy. Naczynia krwionośne stają się coraz słabsze, a przebarwienia skóry coraz bardziej widoczne

pielęgncja po 45 roku życia
pielęgncja po 45 roku życia
przeciwzmarszczkowa pielęgnacja na dzień
liftingujący krem rozświetlający, DZIEŃ, SPF 15
przeciwzmarszczkowa pielęgnacja na noc
liftingujący krem regenerujący, NOC
liftingujący krem rozświetlający pod oczy
liftingujący krem rozświetlający pod oczy
przeciwzmarszczkowe maski i serum nawilżające
liftingująca maska
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe

efekty działania dermokosmetyków relift 45+. zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.