kampania futuris
dermokosmetyki przeciwzmarszczkowe 30+

tworząc dermokosmetyki tołpa:® dermo face 30+ futuris myśleliśmy o właściwej pielęgnacji skóry wrażliwej, z pierwszymi zmarszczkami, pozbawionej blasku. Dla ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

żyjemy coraz szybciej, coraz szybciej robią nam się pierwsze zmarszczki. Stąd szara, zmęczona i mniej elastyczna skóra. Jeśli nie mamy możliwości, żeby trochę zwolnic, spróbujmy chociaż zapewnić naszej skórze przyjemniejsze warunki do „dalszego biegania”.

skóra z pierwszymi zmarszczkami

pierwsze objawy starzenia się skóry, tzw. miostarzenia dostrzegane są już po 25 roku życia. Zmarszczki mimiczne powstają prostopadle do mięśnia, którego częste skurcze tworzą zagłębienia na skórze. Cechą charakterystyczną zmarszczek mimicznych jest to, że po naciągnięciu skóry znikają całkowicie, bez pozostawienia śladu. Zwykle pierwsze widoczne stają się zmarszczki w górnej części twarzy, najczęściej to kurze łapki w okolicy oczu, typowe są także zmarszczki na czole, tzw. lwia zmarszczka między brwiami oraz bruzdy nosowo-wargowe.

torf tołpa działa
pielęgncja po 30 roku życia
przeciwzmarszczkowa pielęgnacja na dzień
glinkowy żel do mycia twarzy
przeciwzmarszczkowa pielęgnacja na dzień
krem przeciw pierwszym zmarszczkom
przeciwzmarszczkowa pielęgnacja na noc
krem przeciw pierwszym zmarszczkom
pielęgncja po 30 roku życia
krem pod oczy przeciw pierwszym zmarszczkom
serum i maski przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe
dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe

efekty działania dermokosmetyków 30+ futuris zostały potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.