to prawda, że obecnie możemy znaleźć receptę niemal na wszystko, a sklepowe półki uginają się od preparatów składających wiele obietnic. My uważamy jednak, że często to sama natura tworzy najlepsze rozwiązania. Wystarczy, że przeniesiesz się myślami do miejsca tętniącego zielenią, gdzie przyroda gra pierwsze skrzypce. Przez lata panuje tam cisza, która staje się świadkiem tworzenia się niezwykłych składników. Właśnie w takim miejscu powstaje borowina, która jest leczniczą odmianą torfu. Jej niezwykłe działanie jest nam znane, dlatego wykorzystujemy ją w naszych kosmetykach.

naturalny składnik kosmetyków

nasza borowina tołpa.®

to forma naturalnej odnowy biologicznej i wsparcie w pielęgnacji ciała. Redukuje dyskomfort powstały w wyniku przeciążenia, przemęczenia i stresu, wspomaga proces regeneracji naskórka, detoksykuje, zwalcza wolne rodniki i pielęgnuje skórę. Najczęściej wykorzystywana jest w zabiegach redukujących nadmierne centymetry, cellulit i rozstępy, bo pobudza przemianę materii i usprawnia krążenie, a co za tym idzie dostarcza komórkom więcej tlenu i składników odżywczych. Skóra ma „paliwo”, by sprawniej działać i usuwać na zewnątrz wszystko co zbędne.

jak powstaje borowina tołpa

mamy na to dowody.

działanie naszej borowiny tołpa.® sprawdziliśmy w wielu badaniach klinicznych. Wiemy więc, że wspiera terapie zmian zwyrodnieniowych stawów, w stanach pourazowych i przeciążeniowych oraz zespołach bólowych. Stanowi więc dobry wybór dla sportowców, zarówno tych zawodowych, jak i amatorów, bo przyspiesza odnowę biologiczną, dodając tym samym sił na kolejne wyzwania.

regenerująca borowina tołpa

zawarte w niej kwasy huminowe z jednej strony mają właściwości przeciwzapalne i bakteriostatyczne, a z drugiej doskonale wpływają na skórę. Zapobiegają m.in. utracie elastyczności i dbają o jej odpowiednie nawilżenie. Związki te są również nieocenione w detoksykacji. Usuwają toksyny, oczyszczając skórę i zwiększając wchłanianie pozostałych składników aktywnych. Ale borowina tołpa.® to nie tylko zdrowie i odnowa biologiczna. To także potwierdzone badaniami aparaturowymi działanie antycellulitowe, wyszczuplające, ujędrniające, uelastyczniające i regenerujące, a także ochronne i nawilżające.

kosmetyki tołpa spa detoks zawierające borowinę

właśnie dlatego dbanie o ciało pozostawiliśmy borowinie tołpa®. To ona spełnia się najlepiej w przypadku specjalistycznej pielęgnacji ciała, ukierunkowanej na jego konkretne problemy. Za resztę odpowiada torf tołpa® obecny w kosmetykach do twarzy, kosmetykach dla kobiet w ciąży, wybranych kosmetykach do podstawowej pielęgnacji ciała oraz w naszym suplemencie diety wzmacniającym odporność.

spa detox. kosmetyki spa.
spa detox. kosmetyki spa. poznaj.
dermo body. dermokosmetyki.
dermo body. dermokosmetyki. odkryj.
urban garden. pielęgnacja ciała.
urban garden. pielęgnacja ciała. poznaj.
dermo intima. higiena intymna.
dermo intima. higiena intymna. zobacz.