BLACK FROM NATURE
o kosmetykach BLACK FROM NATURE

kosmetyki BLACK FROM NATURE zostały stworzone z myślą o kobietach, które w pielęgnacji cenią jednocześnie skuteczność działania i przyjemność stosowania. Dzięki połączeniu torfu tołpa.® i roślinnych komórek macierzystych, linia BLACK FROM NATURE działa antyoksydacyjnie, zapewnia skórze głębokie nawilżenie i przeciwdziała starzeniu. Skuteczność kosmetyków została potwierdzona w badaniach aparaturowych. Kosmetyki BLACK FROM NATURE mają aksamitne formuły i świetnie się wchłaniają. Starannie dobraliśmy też zapachy, które są subtelne i zapadają w pamięć. Pielęgnacja jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, a jej efekty odczuwalne już po pierwszym kontakcie skóry z kosmetykiem.

torf tołpa działa
naturalny torf

torf tołpa.®

to unikalny składnik naszych kosmetyków. Niespotykane rozwiązanie i wyzwanie zarazem. Torf leczniczy poddajemy ekstrakcji opatentowaną przez nas metodą, żeby otrzymać z niego czyste esencje aktywnych substancji. My to nazywamy torfem tołpa.®

nasz torf tołpa.® to silny antyoksydant składnik naszych kosmetyków, który wzmacnia odporność, przyspiesza regenerację i poprawia kondycję skóry. To kopalnia składników poprawiających funkcjonowanie skóry. Wspomaga układ immunologiczny, chroniąc skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ale i wewnętrznymi. ktoś spyta jak ziemia może dobrze działać na skórę? W trakcie naszego procesu ekstrakcji zadbaliśmy o to by wyjąć z torfu tylko to co dla skóry najważniejsze.

tylko my robimy to w ten sposób. Torf tołpa.® to całe mnóstwo związków organicznych takich jak fulwokwasy, fenolokwasy, aminokwasy, cukry czy peptydy, po to by regenerować, wzmacniać, chronić i pielęgnować. Każdy z nich wpływa na poprawę kondycji skóry w inny sposób. Na przykład fenolokwasy wzmacniają układ immunologiczny skóry, fulwokwasy to świetne przeciwutleniacze, a aminokwasy uszczelniają NMF (naturalny czynnik nawilżający skóry) poprawiając tym samym poziom nawilżenia naskórka.

torf tołpa.® to również dobre źródło minerałów. Zawiera cały szereg makro i mikroelementów: cynk, magnez, potas, mangan, selen i sód.

podsumowując dodajemy torf tołpa.® do naszych kosmetyków bo jest surowcem naturalnym i czynnym biologicznie. Jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Nie zawodzi.

połączenie komórek macierzystych i torfu tołpa
krem w szklanym słoiku z naturalną nakrętką

poznaj kosmetyki [BLACK FROM NATURE]

dowiedz się więcej o kosmetykach Black From Nature
lekki krem do twarzy, 50 ml
lekki krem do twarzy
bogaty krem do twarzy, 50 ml
bogaty krem do twarzy, 50 ml
krem do twarzy na noc, 50 ml
krem do twarzy na noc
maska do twarzy, 50 ml
maska do twarzy, 50 ml

linia BLACK FROM NATURE jest dostępna również w wybranych perfumeriach DOUGLAS oraz na www.douglas.pl