Tołpa, mała wielka pielęgnacja
wysyłka zaprenumeruj newsletter

wysyłka

wiemy, że z niecierpliwoscią oczekujesz na swoją paczkę. My też znamy to uczucie. Dlatego zorganizowaliśmy naszą pracę w taki sposób, aby Twoją paczkę wysłać w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia oraz jego opłacenia.

 

nie chcemy jednak składać obietnic bez pokrycia. Bo słowo dane Klientowi dużo dla nas znaczy. Twoją paczkę wyślemy w ciągu 48 godzin:

 

zamówienia płatne przy odbiorze oraz przez PayU

jeśli do godziny 10:00 złożysz swoje zamówienie, Twoją paczkę postaramy się spakować i wysłać w ciągu 48 godzin. Oznacza to, że przekażemy ją w tym czasie do rąk kuriera. Do Ciebie powinna dotrzeć następnego dnia roboczego.

 

jeśli po godzinie 10:00 złożysz swoje zamówienie, Twoją paczkę spakujemy i wyślemy najpóźniej w ciągi dwóch kolejnych dni roboczych. Być może będziemy w stanie ją przygotować tego samego dnia. Zależy to od ilości pracy w naszym magazynie. Dlatego nie obiecujemy. Ale bardzo się postaramy.

 

jeśli złożysz zamówienie w piątek po godzinie 10:00 lub w czasie weekendu, Twoje zamówienie spakujemy i wyślemy najpóźniej we wtorek. 

 

mamy jeszcze kilka uwag, gdyż nie chcemy, abyś został czymś zaskoczony.

 

w okresie promocji czas wysyłki zamówienia może zostać wydłużony. Dlatego prosimy o cierpliwość. Paczka na pewno do Ciebie dotrze.

 

firma kurierska doręcza paczkę zazwyczaj kolejnego dnia po odebraniu jej z naszego magazynu. Miej jednak świadomość, że warunki atmosferyczne (np. śnieżna zima) mogą wydłuzyć czas doręczenia przesyłki. To jednak wyjątkowe sytuacje.

 

jeśli wybierzesz dostawę do paczkomatu, Twoja paczka trafi tam w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu, kiedy wyruszy w drogę od nas do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz ją odebrać kiedy będziesz mieć ochotę. O dowolnej porze dnia. Twój specjalny kod do odbioru przesyłki zostanie przesłany w wiadomości sms oraz e-mail. Może się zdarzyć, że paczkomat, który wybrałaś/eś podczas składania zamówienia będzie pełny. W takich sytuacjach InPost może zostawić Twoją paczkę w innym najbliższym paczkomacie. Od tego momentu paczka będzie czekała na Ciebie przez 3 dni. Nie martw się, że o niej zapomnisz. Na pewno Ci przypominy, że na Ciebie nadal czeka.

 

ile to kosztuje?

 

zamówienia od wartości 80 zł z VAT wyślemy na nasz koszt. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki.

 

kurier DPD
płatność przez PayU: 9,52 zł
płatność przy odbiorze: 10,75 zł

 

Paczkomat In Post

płatność przez PayU: 9,30 zł

 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

miło, że nas odwiedzasz.
Pozostańmy w kontakcie.

na pierwsze zakupy otrzymasz prezent
- zestaw naszych mini produktów
o wartości 26,97 zł.

  • pl
  • eng
  • zobacz
    nasz katalog
  • zobacz
    nasz katalog
  • polski
  • angielski