Tołpa, mała wielka pielęgnacja

ciało

 

tematy:

całoroczna pielęgnacja ciała

Twoja skóra przez cały rok ma swoje indywidulne potrzeby. Poznaj je i zwróć uwagę jak warto pielęgnować skórę zależnie od pory roku. Ale pamiętaj - niezależnie od tego czy jest ciepło, czy zimno: ujędrniaj, wzmacniaj, redukuj cellulit i rozstępy. Dopasuj pielęgnację do swoich potrzeb.

prześlij nam swoją poradę lub patent
 

porady

poznaj skórkę pomarańczową

poznaj skórkę pomarańczową

ciało

cellulit potocznie nazywamy skórką pomarańczową. To ciekawe, bo w wielu deserach aromatyczna skórka jest składnikiem wręcz pożądanym. Inaczej jest jednak w przypadku naszego ciała. Tutaj cellulit ma zakaz wstępu. Całkowity.

więcej
domowa pielęgnacja dłoni

domowa pielęgnacja dłoni

ciało

dłonie mówią o nas więcej niż może się wydawać. Widać na nich nieuchronny upływ czasu i ciężką pracę. Brak wolnej chwili dla siebie, zmęczenie i każde zaniedbanie pielęgnacyjne. Codziennie są  narażone na detergenty, niesprzyjającą pogodę i promienie słoneczne. Wiele im zawdzięczamy, czyż nie...

więcej
dobowy rytm Twojej skóry

dobowy rytm Twojej skóry

twarz

poznaj dobowy rytm Twojej skóry. Stosuj kosmetyki w tych porach dnia, w których skóra najbardziej tego potrzebuje, a nie wtedy, kiedy nam najbardziej pasuje. To połowa sukcesu w skutecznej pielęgnacji.

więcej
 
 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

miło, że nas odwiedzasz.
Pozostańmy w kontakcie.

na pierwsze zakupy otrzymasz prezent
- zestaw naszych mini produktów
o wartości 26,97 zł.

  • pl
  • eng
  • zobacz
    nasz katalog
  • zobacz
    nasz katalog
  • polski
  • angielski