Tołpa, mała wielka pielęgnacja
płatności zaprenumeruj newsletter

płatności

w jaki sposób możesz zapłacić za swoje zamówienie?


w naszym e-sklepie możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności:


płatność w systemie PayU: zapłacisz za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU. Możesz zapłacić szybkim przelewem elektronicznym lub kartą kredytową. Wpłata trafi na nasze konto po kilkunastu minutach po dokonaniu transakcji. To oznacza, że Twoje zamówienie bardzo szybko będziemy mogli przekazać do realizacji.


płatność na konto bankowe e-sklepu: zapłacisz przelewem po złożeniu zamówienia. Na Twoją wpłatę będziemy czekali do 10 dni roboczych. Jesli jej nie otrzymamy, wyślemy Ci maila z przypomnieniem. Dane do wykonania przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. Znajdziesz je również poniżej:

Torf Corporation – Fabryka Leków Sp z o.o.
Ul. Fabryczna 11
Kąty Wrocławskie 55-080
Raiffeisen Polbank
16 1750 1064 0000 0000 1322 6695

pamiętaj, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia. Ułatwi to księgowanie wpłaty.

 

płatność przy odbiorze: zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze swojej przesyłki. 

 


a teraz kilka podpowiedzi.

jeśli chcesz otrzymać zamówienie jak najszybciej: wybierz płatność przy odbiorze albo w systemie PayU. Weryfikacja płatności trwa tu do kilkunastu minut. Od razu przekażemy Twoje zamówienie do skompletowania przez magazyn.

 

jeśli chcesz otrzymać zamówienie jak najszybciej: wybierz płatność przy odbiorze. Od razu przekażemy Twoje zamówienie do skompletowania przez magazyn.

 

płatność na konto bankowe e-sklepu potrwa dłużej, bo musimy zaksięgować Twoje pieniądze. Potrwa to około 2 – 3 dni roboczych.

 

pamiętaj, że wybierając płatność przy odbiorze zapłacisz za pobranie pieniędzy dodatkową kwotę. Rozważ czy to się opłaca. Może warto za tą samą kwotę wybrać zestaw próbek i poznać nowe kosmetyki tołpa?

 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

miło, że nas odwiedzasz.
Pozostańmy w kontakcie.

na pierwsze zakupy otrzymasz prezent
- zestaw naszych mini produktów
o wartości 26,97 zł.

  • pl
  • eng
  • zobacz
    nasz katalog
  • zobacz
    nasz katalog
  • polski
  • angielski