Tołpa, mała wielka pielęgnacja
wysyłka zaprenumeruj newsletter

wysyłka

wiemy, że z niecierpliwoscią oczekujesz na swoją paczkę. My też znamy to uczucie. Dlatego zorganizowaliśmy naszą pracę w taki sposób, aby Twoją paczkę wysłać w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia oraz jego opłacenia.

 

nie chcemy jednak składać obietnic bez pokrycia. Bo słowo dane Klientowi dużo dla nas znaczy. Twoją paczkę wyślemy w ciągu 48 godzin:

 

zamówienia płatne przy odbiorze oraz przez PayU

jeśli do godziny 10:00 złożysz swoje zamówienie, Twoją paczkę postaramy się spakować i wysłać tego samego dnia. Oznacza to, że przekażemy ją do rąk kuriera. Do Ciebie powinna dotrzeć następnego dnia roboczego.

 

jeśli po godzinie 10:00 złożysz swoje zamówienie, Twoją paczkę spakujemy i wyślemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Być może będziemy w stanie ją przygotować tego samego dnia. Zależy to od ilości pracy w naszym magazynie. Dlatego nie obiecujemy. Ale bardzo się postaramy.

 

jeśli złożysz zamówienie w piątek po godzinie 10:00 lub w czasie weekendu, Twoje zamówienie spakujemy i wyślemy w poniedziałek. 

 

zamówienia płatne przelewem na nasze konto

jeśli do godziny 10:00 otrzymamy i zaksięgujemy Twoją płatność, Twoją paczkę postaramy się spakować i wysłać tego samego dnia. Oznacza to, że przekażemy ją do rąk kuriera. Do Ciebie powinna dotrzeć następnego dnia roboczego.

 

jeśli po godzinie 10:00 otrzymamy i zaksięgujemy Twoją płatność, Twoją paczkę spakujemy i wyślemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Być może będziemy w stanie ją przygotować tego samego dnia. Zależy to od ilości pracy w naszym magazynie. Dlatego nie obiecujemy. Ale bardzo się postaramy.

 

jeśli złożysz i opłacisz swoje zamówienie w piątek po godzinie 10:00 lub w czasie weekendu, Twoje zamówienie spakujemy i wyślemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Jeśli Twoją płatność zaksięgujemy do godz. 10:00 w poniedziałek, Twoją paczkę postaramy się wysłać tego samego dnia. Jeśli przelew zaksięgujemy po godzinie 10:00, Twoją paczkę wyślemy najpóźniej kolejnego dnia roboczego.

 

 

mamy jeszcze kilka uwag, gdyż nie chcemy, abyś został czymś zaskoczony.

 

w okresie promocji czas wysyłki zamówienia może zostać wydłużony. Dlatego prosimy o cierpliwość. Paczka na pewno do Ciebie dotrze.

 

firma kurierska doręcza paczkę zazwyczaj kolejnego dnia po odebraniu jej z naszego magazynu. Miej jednak świadomość, że warunki atmosferyczne (np. śnieżna zima) mogą wydłuzyć czas doręczenia przesyłki. To jednak wyjątkowe sytuacje.

 

jeśli wybierzesz dostawę do paczkomatu, Twoja paczka trafi tam w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu, kiedy wyruszy w drogę od nas do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Możesz ją odebrać kiedy będziesz mieć ochotę. O dowolnej porze dnia. Twój specjalny kod do odbioru przesyłki zostanie przesłany w wiadomości sms oraz e-mail. Od tego momentu paczka będzie czekała na Ciebie przez 3 dni. Nie martw się, że o niej zapomnisz. Na pewno Ci przypominy, że na Ciebie nadal czeka.

 

przesyłka pocztowa powinna do Ciebie dotrzeć do w ciągu 3-5 dni roboczych. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz swojej paczki, ani awizo, skontaktuj się z właściwym urzędem pocztowym. Zapytaj. Jeśli nie uzyskasz żadnej informacji - zadzwoń do nas. Nasz tel. 71 334 19 63 lub 781 655 552. Pomożemy wyjasnić co się dzieje z Twoja paczką.

 

ile to kosztuje?

 

zamówienia od wartości 80 zł z VAT wyślemy na nasz koszt. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki.

 

kurier DPD
płatność przelewem oraz przez PayU: 9,97 zł
płatność przy odbiorze: 11,20 zł

 

Poczta Polska
płatność przelewem oraz przez PayU: 18 zł

 

Paczkomat In Post

płatność przelewem oraz przez PayU: 8,99 zł

 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

dołącz do naszego newslettera

na pierwsze zakupy w e-sklepie

30zł
przy zakupach za minimum 80zł
  • pl
  • zobacz
    nasz katalog
  • Polski