Tołpa, mała wielka pielęgnacja

kiedy mówimy tołpa

tworzymy nasze kosmetyki z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą,
że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. My również uważamy, że najważniejszą rzeczą w trakcie kupowania jest świadomość wszystkich
za i wszystkich przeciw. Dlatego sami o sobie chcemy i lubimy mówić wprost.

jasne, że staramy się być ekologiczni i dbamy o to, aby opakowania w całości nadawały się do recyklingu. Ale nie chcemy nikomu wmawiać, że stosując kosmetyki z naturalnymi składnikami można przenieść się na „łono natury”.
Dla nas najważniejsza jest skuteczność. Wybraliśmy więc na przykład aluminiowe tuby, dzięki czemu nasze kremy dłużej zachowują swoje działanie.
A opracowując poszczególne receptury chcieliśmy jak najlepiej wykorzystać regenerujące właściwości torfu i borowiny.

to prawda, że nasze kosmetyki są hypoalergiczne i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Że tworzymy je ze składników absolutnie niezbędnych. Żadnych polepszaczy. Nie stosujemy także sztucznych barwników, przez co nasze kosmetyki mają naturalny kolor. Ale nie chcemy udawać, że jesteśmy idealni. Bo ciągle się rozwijamy eliminując lub ograniczając ilość konserwantów. Mamy jasno określone cele i nie tracimy wiary. Codziennie stawiamy krok naprzód.

i kiedy mówimy o małej wielkiej pielęgnacji
nie mamy na myśli niczego innego. Żadnych ukrytych znaczeń.

 

kiedy mówimy ”mała wielka pielę- gnacja” mamy na myśli codzienne, drobne, ale przemyślane czynności, bo uważamy, że suma małych rzeczy daje duży efekt.
 
 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

dołącz do naszego newslettera

na pierwsze zakupy w e-sklepie

30zł
przy zakupach za minimum 80zł
  • pl
  • zobacz
    nasz katalog
  • Polski