Tołpa, mała wielka pielęgnacja
dostawa zaprenumeruj newsletter

dostawa

w jaki sposób otrzymasz swoją przesyłkę?


możesz wybrać w jaki sposób mamy dostarczyć Twoją paczkę:

kurierem DHL lub DPD

kurier powinien doręczyć Twoją paczkę następnego dnia roboczego po odebraniu jej z naszego magazynu. 

 

pamiętaj, aby być w miejscu dostawy w godz. 8:00 – 18:00. Najlepiej zmówić paczkę do miejsca, w którym spędzasz większą część dnia. Kurier może skontaktować się z Tobą telefonicznie przed doręczeniem przesyłki, ale nie ma takiego obowiązku.

 

jeśli kurier nie zastanie Cię pod wskazanym adresem, to następnego dnia Twoja paczka będzie czekała na Ciebie w terminalu. Jeśli jej nie odbierzesz, kurier ponownie spróbuje doręczyć Twoją paczkę. Jeśli nie zastanie Cię w domu, paczka ponownie będzie czekała na odbiór przez Ciebie w terminalu. Przy trzeciej próbie doręczenia kurier zadzwoni do Ciebie i uzgodni dogodny termin doręczenia paczki. Jeśli i tym razem nie zastanie Cię w miejscu odbioru, paczka powróci do naszego magazynu. Ponowna wysyłka odbędzie się na Twój koszt.

 

nie zapomnij dokładnie sprawdzić swojej paczki przed jej odebraniem od kuriera. Jeśli widzisz uszkodzenia, prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera czy kosmetyki nie zostały uszkodzone. Spisanie protokołu szkody w obecności kuriera ułatwi nam szybkie rozpatrzenie reklamacji.
 

dostawa do Paczkomatów InPost

Twoja paczka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-2 dni roboczych od wysłania jej z naszego magazynu. Otrzymasz wtedy wiadomość mailową, że Twoja paczka jest w drodze do paczkomatu. Kiedy paczka znajdzie się w paczkomacie, otrzymasz wiadomość sms oraz e-mail z kodem niezbędnym do otworzenia skrytki paczkomatowej. 

 

ile to kosztuje?

 

zamówienia od wartości 80 zł z VAT wyślemy na nasz koszt. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki. Jeśli jednak nie odbierzesz swojej paczki i powróci ona do naszego magazynu, ponownie kosmetyki będziemy mogli wysłac na Twój koszt.

 

kurier DPD
płatność przelewem oraz przez PayU: 9,52 zł
płatność przy odbiorze: 10,75 zł

 

Paczkomaty InPost

płatność przelewem oraz przez PayU: 9,30 zł

 

Zamówienia wysyłane są tylko i wyłącznie na terytorium Polski.

 
spotkaj się z nami, jesteśmy na: www.tolpa.pl

miło, że nas odwiedzasz.
Pozostańmy w kontakcie.

na pierwsze zakupy otrzymasz prezent
- zestaw naszych mini produktów
o wartości 26,97 zł.

  • pl
  • eng
  • zobacz
    nasz katalog
  • zobacz
    nasz katalog
  • polski
  • angielski